O nas / Krzewy na żywopłot

Jesteśmy firmą ,która produkuje wysokiej jakości krzewy na żywopłot w pojemnikach z  jak również z przeznaczeniem na pojedyncze nasadzenia. Głównakrzewy na żywopłot nasza siedziba firmy znajduje się w północnych Niemczech, gdzie sprzyjający klimat pozwala na wyprodukowanie wysokiej jakości roślin. Drzewka nasze produkujemy u nas począwszy od samego wysiewu do wzrostu końcowego. Pominięcie zakupu młodych roślin u pośredników, pozwala nam, już na początkowym etapie wyselekcjonowanie produktu spełniającego wysokie oczekiwania klienta. W ramach naszej działalności prowadzimy sprzedaż wysyłkową roślin na stronie www.e-szmaragd.pl. Zamówień można również dokonywać droga telefoniczną jak i elektroniczną. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości: cisy, bukszpany, kwiaty oraz tuje – krzewy idealnie nadające się na żywopłoty bądź do nasadzeń pojedynczych.

Comments

 • 22 maja, 2020 at 3:02 pm

  Dzień dobry,

  Chciałbym zakupić u Państwa 20 szt cis hilli wysokości okolo 50-60cm. Według informacji w Państwa sklepie internetowym dostępnych jest 17 sztuk. Czy ten stan magazynowy jest aktualny?

  Pozdrawiam!

 • 23 czerwca, 2020 at 9:01 am

  Wspaniały sklep! Rozmawiałam w sobotę, chciałam pojechać “w Polskę”, żeby kupić sadzonki laurowiśni. Przemiła Pani przekonała mnie, że mogę polegać na przesyłce i zaoszczędzić sporo pieniędzy. Udzieliła mi pełnej informacji o roślinach, ich aktualnym stanie, wymaganiach. Dzisiaj jest wtorek. Rano. A ja podziwiam sadzonki. Dotarły w bardzo dobrym stanie. Dobrze ukorzenione, rozrośniete, zdrowe. Lepszych sama bym nie wybrała. W dodatku jest ich więcej, niż zamówiłam, bo przewidziano możliwość strat w transporcie. Ostatnio kupowałam w innym sklepie hortensje. Te dwa sklepy, to dwa inne światy. Dziękuję i gorąco polecam e-Szmaragd!

 • 23 czerwca, 2020 at 9:06 am

  Najlepszy że sklepów, z których dotychczas zamawialam. Rozmawiałam w sobotę, przemiła Pani przekonała mnie, że nie muszę jechać, mogę polegać na przesyłce i zaoszczędzić sporo pieniędzy. Udzieliła mi pełnej informacji o roślinach, ich aktualnym stanie, wymaganiach. Dzisiaj jest wtorek, a ja już podziwiam sadzonki. Porządnie zapakowane, dobrze ukorzenione, rozrośniete, zdrowe. Lepszych sama bym nie wybrała. W dodatku jest ich więcej, niż zamówiłam, bo przewidziano możliwość strat w transporcie. Dziękuję i gorąco polecam e-Szmaragd!

 • 23 czerwca, 2020 at 9:16 am

  Najlepszy ze sklepów w których dotychczas kupowałam rośliny. W sobotę przemiła Pani przekonała mnie, żeby nie przyjeżdżać tylko zamówić, dzięki czemu sporo zaoszczędziłam. Dzisiaj jest wtorek, a ja podziwiam doskonale zapakowane, bardzo ładne, zdrowe, rozrośnięte sadzonki. W dodatku jest ich więcej niż zamawiałam, bo uwzględniono ewentualne straty w transporcie. Gorąco polecam e– szmaragd!

Dodaj komentarz