O nas / Krzewy na żywopłot

Jesteśmy firmą ,która produkuje wysokiej jakości krzewy na żywopłot w pojemnikach   jak również z przeznaczeniem na pojedyncze nasadzenia. krzewy na żywopłotPierwotnie firma nasza zlokalizowana była w północnych Niemczech, jednak w związku z coraz większym zainteresowaniem, naszych rodaków do nowych odmian roślinnych, rozszerzyliśmy naszą działalność na terenie Polski. Placówka nasza znajduje się w województwie Wielkopolskim. Nasze drzewka rosną u nas praktycznie od samego wysiewu i sukcesywnie przesadzane są w odpowiednio większe pojemniki, w czasie wzrostu są regularnie przycinane co zapewnia im naturalne zagęszczenie. Stosowane u nas dobrej jakości nawozy zwiększają wzrost i odporność roślin. W ramach naszej działalności prowadzimy sprzedaż wysyłkową roślin na stronie www.e-szmaragd.pl. Zamówień można również dokonywać droga telefoniczną jak i elektroniczną. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości: cisy, laurowiśnie, ostokrzewy, bukszpany oraz tuje – krzewy idealnie nadające się na żywopłoty bądź do nasadzeń pojedynczych.

Komentarz

  • 23 czerwca, 2020 at 9:01 am

    Wspaniały sklep! Rozmawiałam w sobotę, chciałam pojechać “w Polskę”, żeby kupić sadzonki laurowiśni. Przemiła Pani przekonała mnie, że mogę polegać na przesyłce i zaoszczędzić sporo pieniędzy. Udzieliła mi pełnej informacji o roślinach, ich aktualnym stanie, wymaganiach. Dzisiaj jest wtorek. Rano. A ja podziwiam sadzonki. Dotarły w bardzo dobrym stanie. Dobrze ukorzenione, rozrośniete, zdrowe. Lepszych sama bym nie wybrała. W dodatku jest ich więcej, niż zamówiłam, bo przewidziano możliwość strat w transporcie. Ostatnio kupowałam w innym sklepie hortensje. Te dwa sklepy, to dwa inne światy. Dziękuję i gorąco polecam e-Szmaragd!

  • 23 czerwca, 2020 at 9:06 am

    Najlepszy że sklepów, z których dotychczas zamawialam. Rozmawiałam w sobotę, przemiła Pani przekonała mnie, że nie muszę jechać, mogę polegać na przesyłce i zaoszczędzić sporo pieniędzy. Udzieliła mi pełnej informacji o roślinach, ich aktualnym stanie, wymaganiach. Dzisiaj jest wtorek, a ja już podziwiam sadzonki. Porządnie zapakowane, dobrze ukorzenione, rozrośniete, zdrowe. Lepszych sama bym nie wybrała. W dodatku jest ich więcej, niż zamówiłam, bo przewidziano możliwość strat w transporcie. Dziękuję i gorąco polecam e-Szmaragd!

  • 23 czerwca, 2020 at 9:16 am

    Najlepszy ze sklepów w których dotychczas kupowałam rośliny. W sobotę przemiła Pani przekonała mnie, żeby nie przyjeżdżać tylko zamówić, dzięki czemu sporo zaoszczędziłam. Dzisiaj jest wtorek, a ja podziwiam doskonale zapakowane, bardzo ładne, zdrowe, rozrośnięte sadzonki. W dodatku jest ich więcej niż zamawiałam, bo uwzględniono ewentualne straty w transporcie. Gorąco polecam e– szmaragd!

Dodaj komentarz